Naše tipy, technika, kultura, volný čas

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: ekonomie a ekonomika, český jazyk, účetnictví, technika, různé, příroda, bankovnictví, latina, stavebnictví, rostliny, počítače, politika, nápoje, literatura, psychologie, materiály, lékařství a medicína, kultura, chemie, jídlo, věda, náboženství a křesťanství, cestování, software atd.

Hlášky, výroky, motta, přísloví, myšlenky, bonmoty, aforismy

Slavné citáty, Hlášky, výroky, motta, přísloví, myšlenky, bonmoty, aforismy, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, dopravní prostředky, přístroje, zvířata, láska, ptáci, auta, ženy a dívky, věda, smajlíci a emotikony, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, květiny, hmyz, muži, Vánoce a Advent, zelenina, mapy, ovoce, rostliny, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy atd.

Přísloví, motta, moudrosti, výroky, bonmoty, moudra, aforismy

Citáty slavných, Přísloví, motta, moudrosti, výroky, bonmoty, moudra, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o lži, citáty o smutku, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Klíčová slova: Hry pro kluky, hyperlinky, Pozadí na PC zdarma ke stažení, URL, Internet pornography videos images webcams, Online testy zdarma bez registrace, A, Seznam státních vlajek, Sexy Charisma Carpenter, tipy, webové stránky, pro děti, Obrázky zdarma

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma . Naleznete zde Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Závodní, Vánoční online hry, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, parkování - parkovačky, Sportovní, Velikonoční hry, Oddechové, Karetní, Střílečky, Strategie a podobně.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, osobnosti a lidé, hmyz, přístroje, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, nástroje a přístroje, muži, sport, hudba, ptáci, náboženství, květiny, ovoce, smajlíci a emotikony, zvířata, jídlo a nápoje, stavby, nápoje, halloween, mapy, ženy a dívky atd.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Super online kvízy

Vyzkoušejte super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Keywords:Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, cestování, výukové pomůcky, zadarmo, Vlajky všech zemí světa, pro dospělé, H, Slovník pojmů Co je to?, Póquer online, Staré hry online, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, humor

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj apod.

Anekdoty, ftipy, vtípky, kameňáky, fóry, frky

Chcete se pobavit? Anekdoty, ftipy, vtípky, kameňáky, fóry, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné citáty, kameňáky, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky apod.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Klíčová slova: počítače, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Paris Saint-Germain Fotbalový klub, Hry pro kluky, webovky, Online adventní magazín, Mamiko Tayama sexy fotky, zábava, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Nejhranější hry online, Adventní magazín

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Křesťanství, Herec, Trest smrti, Nežijící, Vojáci, Básníci, Královna, Maršál, Ministři, Zpěvačka, Mluvčí, Philadelphia Flyers, Producent, Rétorika, Mim, Válka, Fotograf, Rock ‚n‘ Roll, Hudba, Kněz, Washington Capitals, Zavražděn, Hejtmani, Poslanec, Olympijský vítěz, Renesance, Normalizace, Prezidenti ČR, Komik, Generalissimus, Státník, Pop, Egypt, Stoletá válka, Dallas Stars, Archivář apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Síť, technika, kultura, volný čas

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Klíčová slova: F, Free game online hry, Vlajky spojených států amerických, Obrázky k vybarvení online zdarma ke stažení, P, multimédia, doporučujeme, Istanbul city, A, Dopravní značky, Online testy zdarma bez registrace

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Křesťanství, Herec, Trest smrti, Nežijící, Vojáci, Básníci, Královna, Maršál, Ministři, Zpěvačka, Mluvčí, Philadelphia Flyers, Producent, Rétorika, Mim, Válka, Fotograf, Rock ‚n‘ Roll, Hudba, Kněz, Washington Capitals, Zavražděn, Hejtmani, Poslanec, Olympijský vítěz, Renesance, Normalizace, Prezidenti ČR, Komik, Generalissimus, Státník, Pop, Egypt, Stoletá válka, Dallas Stars, Archivář apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. V této jedinečné sbírce naleznete státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Afriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Michigan, Nevada, Colorado, Texas, Tennessee, Kansas, Illinois, Nebraska, Florida, Missouri, Nové Mexiko, Havaj, Iowa, Minnesota, Ohio, Pensylvánie, Severní Dakota, Arkansas, Západní Virginie, Vermont, Georgie, Washington, Rhode Island, Alabama, Indiana, Virginie atd.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Auta a závodní, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Barbie hry apod.

Klíčová slova: Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Vlajky států obrázků, zeměpis, Prapory regionů a království, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Přání k svátku, zdarma, internet, linky, Tapety na plochu PC, Hry pro kluky, Americké federální vlajky, Chelsea Football Club, 6

Několik fórů na závěr. Vtip V ZOO:

Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

Oznamuje lékař homosexuálovi: „Máte kapavku. Kde jste k ní přišel?” „Nevím. Byl jsem sice v sauně, ale vzadu oči nemám!”

Další odkazy:

Vlajka Konfederace
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Online tetris hry zdarma
Zajímavé webové stránky
Texty blahopřání
Doporučené internetové odkazy
Omalovánky k vytištění pro děti
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Online omalovánky Sport pro děti
Tipy na užitečné weby
Arsenal FC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Gratulace, blahopřání, přání a přáníčka:

Legrační přáníčka k narození dítěte
Obrázková blahopřání k narození dítěte
Zajímavá gratulace k sňatku
Veselá blahopřání k jmeninám pro děti
Humorná gratulace k výročí sňatku
Vtipná báseň k jmeninám
Nejkrásnější SMS, MMS textová přání k narozeninám
Vzorová přáníčka k svatbě
Nejlepší přání k narozeninám
Veselá blahopřání k svátku pro manžela