Partnerské weby, hry, cestování, všeobecné informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

úsloví, moudra, moudrosti, myšlenky, hlášky, motta, rčení

Citáty slavných, úsloví, moudra, moudrosti, myšlenky, hlášky, motta, rčení, rozdělené kategorií: citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o lži, citáty o penězích od různých známých osobností.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Online hry zdarma, webovky, zdroje informací, Country flags, doporučujeme, hyperlinky, F, Stahujte zdarma adventní obrázky a kliparty, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Tapety na PC, Životopisy slavných osobností, F

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Hannah Montana, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Deskovky, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Omalovánky, Oddechové hry, Adventury, Karetní hry - solitaire apod.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - obrázky ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. vhodné pro PC, mobil, displej, phablet, monitor, počítač, smartphone, notebook, mobilní telefon, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows XP, SUSE Linux, Chrome OS, OSX, Windows Server 2012, Windows 98, Slackware, Windows Me, Windows 95, Linux Xubuntu. Pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, armáda, válka, zbraně, motorky, sportovní a závodní auta, fantasy, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, free wallpapers, sportovní wallpapery, nature - příroda, Formule 1, velkoměsta a noční život, ptáci, flóra, stromy, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos. Zvolit si můžete z velikostí 3200x1200, 1920x1080, 1440x2560, 1600x900, 3200x1800, 1600x1200, 412x846, 1024x768, 360x640, 640x480, 1920x1440, HD 1280x720, 800x1280, 750x1334, 1800x1440, 2048x1536 atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, ovoce, nástroje a přístroje, nápoje, náboženství, hmyz, dopravní prostředky, ženy a dívky, zvířata, sport, věda, muži, halloween, symboly, mapy, osobnosti a lidé, zelenina, ptáci, rostliny, hudba, stavby, květiny, Vánoce a Advent atd.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Keywords:výukové pomůcky, Adventní magazín, Přehled přípon a koncovek souborů, volný čas, Přáníčka zdarma, kuriozity, humor, odkazy, Sexy Eri Aikawa, Hry pro nejmenší online, Hry pro kluky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Vánoční online hry, Sportovní, Střílečky, Logické, Karetní, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Klasické, Strategie, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové a podobně.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země východní Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, Antarktidy, země střední Asie apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: státní správa, filozofie, záliby a hobby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, psychologie, osobnosti, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, národnost, rodinné a příbuzenské vztahy, politici, sportovci a sportovkyně, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, školství a vzdělávání, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci a umění, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, politika atd.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, multimédia, Online hry pro děti zdarma, Obázek Sexy žena, Online životopisy, biografie slavných osobností, Stručný slovník pojmů a termínů, Hry pro dívky online, Dubai city, K, Seznam státních vlajek, Obrázky, kliparty, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak otevřít, v čem spustit, jak konvertovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak importovat, jak vytvořit, čím prohlížet, jak převést, jak exportovat soubory z následujících kategorií: grafiku, obrazy disků, komprimace dat, dokumenty, hudební audio soubory, koncovky souborů, internet a web, konfigurační soubory, systémové soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: politické strany a hnutí, státy usa, hudební zkratky, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, měny, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, obecné zkratky, úřady a ministerstva apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Online vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Tapeta, Jedle, Neviňátko, Vánoční svícen, Vánoční stromek, Keramický adventní věnec, Lindt, Vánoční punč, Santa, Květiny, Vánoční kaktus, Vánoční trhy, Recepty, Obrazovka, Vánoční pozadí, Vánoční stromeček, Vosí hnízda, Košíčky, Láska nebeská, Brambořík, Linux, Hostina, Špalda, Vánoční filmy, Vánoční svařák, Tiskárna, Ostrava, Rumové řezy, Vánoční ubrusy, Sněhová vločka, K Vytištění apod.

Aforismy, myšlenky, moudra, rčení, bonmoty, výroky, motta

Slavné citáty, Aforismy, myšlenky, moudra, rčení, bonmoty, výroky, motta, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o bohu od různých známých osobností.

Klíčová slova: info, č, Stručný slovník pojmů a termínů, Tipy na vánoční dárky pro ženy, dívky, kamarádky, partnerky, Online vánoční magazín, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky amerických států USA, Obrázky k vybarvení online zdarma ke stažení, Přehled souborových přípon, Super online hry zdarma, A

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak otevřít, v čem spustit, jak konvertovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak importovat, jak vytvořit, čím prohlížet, jak převést, jak exportovat soubory z následujících kategorií: grafiku, obrazy disků, komprimace dat, dokumenty, hudební audio soubory, koncovky souborů, internet a web, konfigurační soubory, systémové soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

černý humor, anekdoty, fórky, vtipné texty, vtipy, vtípky

Potřebujete se uvolnit? černý humor, anekdoty, fórky, vtipné texty, vtipy, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O zvířátkách, O ekonomech, O ženách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O Němcích, O Windows, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, O důchodcích, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O škole apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Klíčová slova: zábava, Online testy zdarma bez registrace, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, pro dospělé, Dopravní značení, Biografie Nicole Kidman, linky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, weby, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Skvělé hry online zdarma, webové stránky, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Dovolená: Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

"Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Příroda je skvělá věc. Ale selektivní herbicid je selektivní herbicid…

Další odkazy:

Kdo byl Ježíš Kristus?
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Texty přání k svátku podle jmen
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky zdarma ke stažení
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Růžová mašle na dárky
Zajímavé internetové odkazy
Celebrita Brooke Burke
Odkazy na partnerské weby
Biografie Sharon Stone

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přání, gratulace, přáníčka a blahopřání:

Veršovaná báseň k jmeninám
Nejkrásnější přání k narození dítěte
Romantická přání k narození dítěte
Zajímavá přáníčka k jmeninám pro děti
Veselá přáníčka k jmeninám pro děti
Nejhezčí přáníčka k jmeninám
Veršovaná blahopřání k svátku
Nejkrásnější SMS, MMS báseň k jmeninám k jmeninám
Originální přáníčko k svátku pro manželku
Jednoduchá gratulace k svátku pro manželku