Tipy na zajímavé weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Deskovky, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Farmářské hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Auta a závodní, Omalovánky, Barbie hry, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Hry s koňmi, Střílecí hry apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, filozofie, mytologie, školství a vzdělávání, profese a zaměstnání, historie, žurnalisté a novináři, poruchy, státní správa, zločin a právo, politika, nadpřirozené osoby, křesťanství, Spisovatelé a básníci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, psychologie, osobnosti, podnikání a podnikatelé, věda, vlastnosti, herectví, herci a herečky atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Vtipné texty, anekdoty, fórky, frky, vtipy, fóry

Chcete se pobavit? Vtipné texty, anekdoty, fórky, frky, vtipy, fóry. vás dostanou. Vtipy z kategorií O manželství, O škole, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, Vtipy o Bohu, O Slovácích, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O důchodcích, Frky ze života, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O Němcích, O zvířátkách, Vtipy o policajtech apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Wallpapery na PC ke stažení - pC pozadí pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery na PC ke stažení. můžete využít v PC, mobilní telefon, mobil, notebook, obrazovka počítače, phablet, tablet, smartphone, ultrabook, displej, monitor a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows NT, Slackware, Java ME, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Microsoft Windows Vista, Android. Wallpapery na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, nature - příroda, sportovní a závodní auta, free wallpapers, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, květiny, sportovní wallpapery, fantasy, ptáci, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, Formule 1, hmyz a pavouci, fraktály. Mnoho verzí a velikostí jako 1152x1920, 375x667, 1600x1200, 1920x1080 Full HD, 1920x1200, 2048x1080, 1440x900, 320x568, 2048x1536, 854x480, 1080x1800, 750x1334, 640x480, 2560x1920, 1080x1920, 393x786 atd.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Online adventní magazín, kuriozity, Superhry a hry online zdarma, HTML5 Browserspiel, V, školství, Seznam souborových přípon, Sexy Kristin Kreuk, zeměpis, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, multimédia, A

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nevada, Illinois, Colorado, New Hampshire, Virginie, Oregon, Utah, New York, Jižní Dakota, Havaj, Wyoming, Mississippi, Aljaška, Pensylvánie, Massachusetts, Maryland, Indiana, Nové Mexiko, Wisconsin, Alabama, Michigan, Rhode Island, Louisiana, Tennessee, Montana, Západní Virginie atd.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak exportovat, jak vytvořit, jak importovat, jak převést, v čem spustit, čím prohlížet, v čem upravit, jak spustit, jak otevřít, jak přehrát soubory těchto typů: dokumenty, hudební audio soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, video soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, komprimace dat, koncovky souborů, konfigurační soubory, internet a web, systémové soubory apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Keywords:počítače, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Dopravní značky, webovky, Obázek Fitness, Nejlepší hry pro dívky, doporučujeme, Online hry zdarma, Heather Locklear, odkaz, F, pro děti

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, Antarktidy, země střední Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Aforismy, přísloví, rčení, hlášky, bonmoty, motta, moudra

Slavné citáty, Aforismy, přísloví, rčení, hlášky, bonmoty, motta, moudra, rozdělené kategorií: citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o penězích od různých známých osobností.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Klíčová slova: weby, zábava, Vánoční magazín, Adventní jarmarky, Online biografie, životopisy osobností, Full HD pozadí na PC, odkazy, Celeb Alicia Keys, Státní prapory všech zemí, humor, Nejlepší online hry zdarma, Vlajky amerických států USA

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Country, Vůdce, NHL, Hejtmani, Češi, Architekt, Pop, Rock ‚n‘ Roll, Herec, Režisér, Zpěvačky, Sochař, Hejtman, Komunisté, Američan, Závodník, Florida Panthers, Atentát, Komunista, Pittsburgh Penguins, Trest smrti, HIV pozitivní, Antropolog, Vrah, Itálie, Textařka, Zpěvák, Továrník, Producent, Gymnasté, New York Rangers, Faraon, Pedagog, Zlatý slavík, Textař, Dabérka apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Adventní věnec, Tichá noc, Štóla, Jídlo, Sněhová vločka, Linux, Striezelmarkt, Alkoholový kalendář, Václavské náměstí, Recepty, Atmosféra, Kuba, Osvětlení do oken, Vídeň, Rostliny, K Tisku, Jarmark, Tiskárna, Adventní neděle, Německy, Vánoční svícen, Keramika, Láska nebeská, Přáníčko, K Vytisknutí, Drážďany, Patchwork, Bůh, Obrazovka, Adventní trhy, Vánoce apod.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Nejlepší online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Závody aut, Pro dívky, Sportovní hry, Karetní hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Logické hry, Animace, Adventury a tak dále.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií software, psychologie, matematika, zkratky, chemie, náboženství a křesťanství, účetnictví, internet, zločin a právo, jídlo, cestování, materiály, ekonomie a ekonomika, politika, příroda, sport, věda, počítače, český jazyk, nemoce, rostliny, latina, kultura, nástroje atd.

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, Slovník pojmů Co je to?, Bubble shooter, cestování, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, Tapety na plochu počítače

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Country, Vůdce, NHL, Hejtmani, Češi, Architekt, Pop, Rock ‚n‘ Roll, Herec, Režisér, Zpěvačky, Sochař, Hejtman, Komunisté, Američan, Závodník, Florida Panthers, Atentát, Komunista, Pittsburgh Penguins, Trest smrti, HIV pozitivní, Antropolog, Vrah, Itálie, Textařka, Zpěvák, Továrník, Producent, Gymnasté, New York Rangers, Faraon, Pedagog, Zlatý slavík, Textař, Dabérka apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Adventní věnec, Tichá noc, Štóla, Jídlo, Sněhová vločka, Linux, Striezelmarkt, Alkoholový kalendář, Václavské náměstí, Recepty, Atmosféra, Kuba, Osvětlení do oken, Vídeň, Rostliny, K Tisku, Jarmark, Tiskárna, Adventní neděle, Německy, Vánoční svícen, Keramika, Láska nebeská, Přáníčko, K Vytisknutí, Drážďany, Patchwork, Bůh, Obrazovka, Adventní trhy, Vánoce apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Vtípky, kameňáky, fórky, frky, černý humor, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, kameňáky, fórky, frky, černý humor, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ženách, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O důchodcích, O ekonomech, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O Windows, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Wyoming, Wisconsin, Vermont, Louisiana, Utah, Severní Karolína, Nové Mexiko, Florida, Arkansas, Kansas, Ohio, Západní Virginie, Kalifornie, Minnesota, Nebraska, Virginie, Havaj, Montana, Missouri, Nevada, Georgie, Rhode Island, New Jersey, New Hampshire, Illinois, Aljaška atd.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Klíčová slova: internet, webové stránky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Nejlepší školní testy a kvízy, Tapety do mobilu, Gábina Partyšová, tipy, Online web Hry zdarma bez registrace, Stručný slovník pojmů a termínů, zdroje informací, V, Přehled přípon a koncovek souborů, Obázek Policistka, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Ožralý Lenin: Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Další odkazy:

Obrázek sněhové vločky
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Sobi k vybarvení
Tipy na zajímavé weby
Přání k narozeninám
Doporučené internetové odkazy
Texty nejznámějších vánočních koled
Naše tipy na užitečné weby
Co jsou to roráty?
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Dárky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Blahopřání, přání, přáníčka a gratulace:

Srandovní přání k svátku pro manželku
Originální přání k svatbě
Obrázková přáníčka k narození miminka
Nejkrásnější blahopřání k jmeninám
Originální SMS, MMS přáníčko k svátku
Netradiční gratulace k výročí sňatku
Nejkrásnější narozeninová přání
Nejhezčí blahopřání k svátku
Zajímavá blahopřání k narození miminka
Veselá přání k narození dítěte