Dále doporučujeme, internet, počítače, hry

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Free game online hry

Zapařte si free game online hry . Mj. na webu naleznete Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Závodní, parkování - parkovačky, Logické, Karetní, Pro dívky, Oddechové, Strategie, Klasické, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Střílečky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky a podobně.

Informace, internet, počítače, hry

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Střílečky, Akční hry, Logické hry, Animace, Sportovní hry, Pro dívky, Závody aut, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Postřehové hry, Bojové hry, Adventury a tak dále.

Klíčová slova: doporučujeme, tipy, Tapety na plochu PC, hyperlinky, Obrázek Femme fatale, URL, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdroje informací, Visit New York city, zábava, Online testy zdarma bez registrace, Pozadí na PC ke stažení, Slovník pojmů Co je to?

Pozadí na PC ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, tablet, počítač, notebook, PC, mobil, monitor, ultrabook, phablet, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows Me, SUSE Linux, Slackware, Red Hat Linux, Windows 98, Chrome OS, Android, Java ME, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista. Wallpapers na PC z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, motorky, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, nature - příroda, hmyz a pavouci, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, fraktály, zvířata, sportovní wallpapery, Formule 1. Mnoho verzí a velikostí jako 1152x768, 2048x1536, 1920x1080 Full HD, HD 1280x720, 1536x2048, 4800x1200, 1440x960, Full HD 1080x1920, 2560x2048, 2048x1080, 768x1024, 2560x1600, 1280x1024, 360x640, 1920x1440, 393x786 atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Biografie známých osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, herci a herečky, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. ČSSD, Válka, Kněz, Překladatel, Voják, Zpěvačky, Textař, AIDS, Svatý, Prezidenti, Historik, Habsburkové, Francie, Životopis, Básníci, Skladatel, Itálie, Prezident USA, Producent, Česká královna, Gymnasté, Náboženství, Američan, Zpěvák, Imitátor, Zpěvačka, Orlík, Teolog, Dabérka, Žijící, Vrah, Miliardář, Slovák, Kladno, Slováci, Dallas Stars apod.

Keywords:R, volný čas, multimédia, Online hry pro děti zdarma, Omalovánky k vytisknutí, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Dopravní značení, Online vánoční magazín, Cestování do USA, odkazy, Biografie známých osobností, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vtipné texty, frky, černý humor, vtipy, anekdoty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, frky, černý humor, vtipy, anekdoty, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, černý humor, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony apod.

Online hry pro děti zdarma

Zahrajte si online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Strategické onlinovky, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, online html5 hry, Vaření a smažení, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Adventury, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Barbie hry, Oddechové hry, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Puzzle a skládačky apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak otevřít, v čem upravit, jak vytvořit, v čem spustit, jak přehrát, čím zobrazit, jak konvertovat, jak spustit, čím prohlížet, jak importovat soubory těchto typů: video soubory, dokumenty, systémové soubory, internet a web, šablony dokumentů, komprimace dat, spustitelné soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, koncovky souborů, obrazy disků, grafiku apod.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Kentucky, Virginie, Oklahoma, Idaho, Severní Karolína, New Hampshire, Louisiana, Oregon, Aljaška, Severní Dakota, Maine, Nové Mexiko, Delaware, Utah, Montana, Jižní Dakota, Illinois, Colorado, Jižní Karolína, Connecticut, Západní Virginie, New York, Georgie, Indiana, Wisconsin, Havaj atd.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, Přehled souborových přípon, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Christina Aguilera, kuriozity, Webové online hry zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Kazakhstan, weby, Obrázky zdarma, V, Tapety do mobilu

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Ústecký kraj apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Náš tip, internet, počítače, hry

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Fórky, fóry, anekdoty, ftipy, černý humor, vtipné texty

Zkuste vypnout! Fórky, fóry, anekdoty, ftipy, černý humor, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O ekonomech, Vtipné hádanky, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O důchodcích, O Windows, O manželství, O ženách apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry. Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické, Karetní hry, Postřehové a tak podobně.

Klíčová slova: zeměpis, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, H, Co je to Bílá neděle?, webové stránky, Vlajky států USA, info, Blahopřání k MDŽ, Free game online hry, zdarma, školství

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, země EU, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, měny, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, obecné zkratky, úřady a ministerstva apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak se podívejte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jmenovka, Betlém, Vosí hnízda, Vánoční punč, Vánoční tapety, Lindt, Hostina, Nový rok, Vánoční kaktus, Staroměstské náměstí, Osvětlení do oken, Milka, Keramický adventní věnec, SMS, Tablet, Windows, Dárky, Anglicky, Ostrava, Vánoční pozadí, Řetězy, Televize, Popelka, Slámový adventní věnec, Text, Skleněné ozdoby, Plzeň, Vánoční koledy, Umělý vánoční stromek, Koledy, Vánoční hvězda apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nebraska, Oklahoma, Missouri, Vermont, Západní Virginie, Montana, Alabama, Florida, Oregon, Virginie, Georgie, Massachusetts, New York, Washington, Kansas, Nevada, New Hampshire, Nové Mexiko, Arkansas, Maryland, Michigan, Iowa, Tennessee, Severní Dakota, Illinois, Maine atd.

Síť, internet, počítače, hry

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Hry pro nejmenší online, internetové stránky, cestování, pro dospělé, Fotografie Selena Gomez, Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značení, Přehled vlajek USA, F, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vánoční magazín, Online omalovánky Sport pro děti, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Světové ideologie a nauky: KŘESŤANSTVÍ: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi. SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě. KOMUNISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka. EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí. TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu. ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci. AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč kráva chcípla. FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři. JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě. ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval. BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené. ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd. RUSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

To vám takhle třicet minut v kuse dělám kliky a najednou mi u třetího rupne v rameni..

Další odkazy:

Online velikonoční blahopřání, obrázky, texty
Texty přání k svátku podle jmen
Naše tipy na užitečné weby
Srandovní textová blahopřání k Velikonocům
Desktop computer wallpapers
Naše tipy na zajímavé stránky
Kelly Clarkson
Tipy na Partnerské weby
Biografie slavných osobností
Odkazy na partnerské weby
Omalovánka s velikonočním zajíčkem k vybarvení
Omalovánky k vytištění pro děti
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Velikonoční přání k Velikonocům
Tým NHL Vegas Golden Knights

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčka k svátku:

Přáníčko k svátku sms
Texty k jmeninám pro děti
Gratulace k svátku podle jmen
Přáníčka k jmeninám pro ženu
Blahopřání k jmeninám pro kamarádku
Gratulace k jmeninám dětem