Naše tipy, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Obrázky ke stažení - obrázky na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky ke stažení. lze použít v PC, notebook, tablet, phablet, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, mobil, počítač, displej, ultrabook a pro operační systémy SUSE Linux, Windows XP, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Lubuntu, Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows 2000, Windows 95, Slackware, Apple iOS (iPhone). Tapety na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako ptáci, fraktály, hmyz a pavouci, fantasy, free wallpapers, Formule 1, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, Rally, závody aut, motorky, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos. Zvolit si můžete rozměry 1920x1080 Full HD, 412x846, 1152x1920, 1080x1800, 1600x1200, 4800x1200, 2560x1600, 1280x854, 768x1024, 640x480, 3200x1800, 1920x1200, 1440x2560, 1600x900, 1920x1080, 1280x720 atd.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií účetnictví, nápoje, nástroje, technika, sport, politika, materiály, rostliny, náboženství a křesťanství, zločin a právo, literatura, filozofie, bankovnictví, příroda, stavebnictví, internet, lékařství a medicína, věda, kultura, fyzika, různé, psychologie, nemoce, český jazyk atd.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: LED svíčky, Nový rok, Wallpaper, Vánoční hvězda, Vídeňský punč, Jingle Bells, Tisk, Papírové ozdoby, Striezelmarkt, Německy, SMS, Adventní věnec, bezlepkové cukroví, Perníčky, Zdraví, Zima, Obrazovka, Jarmark, Mrazík, Třásně, Historické ozdoby, Osvětlení do oken, Vinná klobása, Patchwork, Vánoční koule, Koledy, Staroměstské náměstí, Špalda, Rumové řezy, Ostrava, Kameňák apod.

Full HD tapety na PC - obrázky na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC. můžete využít v phablet, smartphone, ultrabook, mobilní telefon, displej, počítač, tablet, monitor, notebook, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy SUSE Linux, Windows Server 2012, Linux Fedora, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Windows 95, Linux Xubuntu, FreeBSD, Java ME, Windows 7. Nejlepší pozadí na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, rostliny, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, auta, zvířata, motorky, motocykly, noční města, hudební tapety, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, letadla, jídlo a nápoje, voda a bubliny, dopravní prostředky, květiny, kytky. Dostupná rozlišení jsou 800x1280, širokoúhlé 1366x768, 2560x1600, 640x480, 375x667, 1024x600, 360x720, 1152x1920, 1366x1024, 360x640, 393x786, 1536x2048, 2048x1536, 360x760, hi res 2560x1920, 750x1334 atd.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, Super online kvízy, P, webovky, Velikonoční blahopřání Hody, hody, doprovody, zdroje informací, F, Nejhranější online testy a kvízy, Popeleční středa, tipy, Hry pro nejmenší děti online zdarma, zábava, Full HD tapety na PC

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Sportovní a tak podobně.

Online zeměpisné testy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy zdarma. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Online životopisy, biografie - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Žhavé výstřely, Vojevůdce, Faraon, Scénárista, Architekt, Prezident USA, Čech, Herečka, Hejtman, Ministr zahraničí, Životopis, Olympijští vítězové, Rakušan, Normalizace, Prezidenti, Vůdce, Textařka, HIV pozitivní, Miliardáři, Teolog, Císař, Atentát, Vojáci, Pittsburgh Penguins, Kancléř, Boston Bruins, Poprava, Druhá světová válka, Hokejisté, Královna, Podnikatelé, Exilový prezident, Němci, Nobelova cena, Maršál, Filozof apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Akční gamesky, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Logické hry, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Hry s koňmi, Adventury, Letecké simulátory, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire apod.

Keywords:zeměpis, Světové vlajky, počítače, Kliparty pro dokumenty, Luis Suárez, Hry pro kluky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, pro dospělé, Přání k narození dítěte, Online adventní magazín, Online zeměpisné testy zdarma, zadarmo

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: náboženství a křesťanství, stavebnictví, jídlo, technika, sport, psychologie, příroda, chemie, nápoje, materiály, lékařství a medicína, matematika, počítače, zkratky, zločin a právo, hardware, účetnictví, cestování, latina, kultura, literatura, bankovnictví, internet, školství atd.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Online adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: K Vytištění, Vánoční punč, Adventní neděle, Vinná klobása, Kavkazská jedle, Desktop, Vánoční stromeček, Televize, Brambořík, Vánoční prostírání, Zdraví, Keramika, Vánoční koule, Lego, Perníčky, Jingle Bells, PF, Text, Patchwork, Ohňostroj, Vánoční dekorace, bezlepkové cukroví, Zima, Linux, Blahopřání, Jezulátko, Stromeček, Santa Claus, Plocha, Láska nebeská, Bůh apod.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní provozní značení apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Klíčová slova: M, F, Nejlepší online hry zdarma, Úspory a spoření, odkazy, multimédia, Životopisy slavných osobností, Flags of the world countries, zajímavosti, Online hry zdarma, č, Americké federální vlajky

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Staré hry online

Zapařte si staré hry online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Střílečky, Bojové online gamesy, Klasické, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Závodní, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Karetní, Strategie, Oddechové a podobně.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete země střední Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, evropské země a státy apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak otevřít, jak přehrát, jak převést, jak konvertovat, kterak editovat, jak vytvořit, čím prohlížet, v čem spustit soubory těchto typů: obrazy disků, koncovky souborů, grafiku, systémové soubory, dokumenty, písma, fonty, konfigurační soubory, hudební audio soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, komprimace dat apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Nejhranější online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Velikonoční hry, Pro dívky, Vánoční online hry, Logické, Závodní, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Klasické, Oddechové, Karetní, Střílečky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Super online kvízy, hyperlinky, Blahopřání k narození miminka, narozeninám, MDŽ a promoci, školství, výukové pomůcky, internet, Bayern München, Dopravní značky, Staré hry online, cestování

Životopisy slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Olympiáda, Trest smrti, Vládce, Egypt, Sochař, Vrah, Císař, Gymnasté, New Jersey Devils, Novinář, Kladno, Architekt, Herec, Vůdce, Charta 77, Žhavé výstřely, Philadelphia Flyers, Brno, Filozof, Boston Bruins, Manýrismus, Češi, Poslanci, Ekonom, Pop, Francie, Hejtman, Režisér, Generalissimus, Mluvčí, Ital, Podnikatelé, Česká královna, Olympijský vítěz, Čeští králové, Producent apod.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

černý humor, frky, vtipné texty, fórky, ftipy, anekdoty

Zkuste vypnout! černý humor, frky, vtipné texty, fórky, ftipy, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipné básničky, kameňáky, černý humor apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Klíčová slova: doporučujeme, pro děti, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, weby, webové stránky, Obrázek modrozelené vajíčko, odkaz, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Obrázky ke stažení, V, volný čas, info, Zlínský kraj, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Američan se baví s Čechem: Rozhovor Američana s Čechem: In the USA we have: Bill Clinton, Stevie Wonder, Bob Hope, Johny Cash.... In the Czech Republic we have Paroubek - no wonder, no hope, no cash.

Běží liška k táboru, nedoběhla závoru. Jede rychlik z Opavy, a liška je bez hlavy.

Khon: "Své nejmladší dceři dám 200 tisíc, prostřední 300 tisíc a nejstarší 500 tisíc." Roubíček: "A neráčej snad mít ještě nějakou starší?"

Další odkazy:

Velikonoční blahopřání ke stažení
Velikonoční omalovánky k vybarvení
Tipy na zajímavé weby
Sexy Denise Richards
Přání, mms, obrázky, básničky, texty k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Baccarat card game
Odkazy na partnerské weby
Velikonoční pozadí na plochu kuřátka
Odkazy na užitečné webové stránky
Suriname
Pejsci na plochu PC ke stažení
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Dubai city
Srandovní textová velikonoční přáníčka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčka k svátku:

Blahopřání k svátku dětem
Gratulace k svátku podle jmen
Přání k svátku sms
Gratulace k jmeninám podle jmen
Blahopřání k jmeninám pro muže
Přání k jmeninám pro děti