Zajímavé odkazy, volný čas a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Nejhranější hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější hry online . Naleznete zde Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Deskovky, Akční gamesky, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Adventury, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Logické hry, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Omalovánky apod.

Síť, volný čas a zábava

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, ženy a dívky, věda, náboženství, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, láska, hudba, rostliny, hmyz, ovoce, mapy, osobnosti a lidé, symboly, zelenina, přístroje, ptáci, muži, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, stavby, halloween atd.

Hry pro dívky online

Vyzkoušejte hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Hry na vaření a smažení, Střílečky, Závodní, Oddechové, Pro dívky, Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie, Karetní, Bojové online gamesy, Klasické, Sportovní, Vánoční online hry, Velikonoční hry, parkování - parkovačky a podobně.

Super online flash hry

Doporučujeme super online flash hry. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Sportovní, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Postřehové a tak podobně.

Klíčová slova: hyperlinky, Databáze osobností Kdo je to?, Světové vlajky, Stručný encyklopedický slovník, Sexy Heidy Klum, volný čas, internet, Online web Hry zdarma bez registrace, Velikonoční motiv, Wallpapers na PC, výukové pomůcky, humor, Biografie slavných osobností

Online zeměpisné testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Informace, volný čas a zábava

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, výstražné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Keywords:Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zábava, Nejhranější online hry zdarma, Nejhranější online hry zdarma, Anna Kurnikovová, Kliparty zdarma, pro děti, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Omalovánka Velikonoce k vytisknutí, Dopravní značky, Dopravní značení, F

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Matematické testy atd.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sebevražda, Podnikatelé, Zpěvák, Herečka, Exilový prezident, Upálen, Country, Faraon, Olympijský vítěz, Washington Capitals, Prezidenti USA, Podnikatel, Hejtman, Režisér, Antropolog, Československo, Orlík, Nežijící, Gymnasté, Kancléř, NHL, Rakousko-Uhersko, Poslanec, Právník, Florida Panthers, KSČ, Miliardáři, Královna, Textařka, Hudba, Překladatel, Vůdce, První republika, Voják, New Jersey Devils, Angličané apod.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, jídlo a nápoje, halloween, hmyz, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, zvířata, auta, stavby, hudba, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, nápoje, ovoce, rostliny, náboženství, přístroje, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, osobnosti a lidé, sport, mapy atd.

Bonmoty, moudra, úsloví, přísloví, motta, moudrosti, myšlenky

Slavné citáty, Bonmoty, moudra, úsloví, přísloví, motta, moudrosti, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Klíčová slova: Hry pro kluky, zdarma, URL, Mesin slot, weby, pro dospělé, K, Online omalovanka Velikonoční vajíčko, webové stránky, tipy, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zdroje informací

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země střední Asie, země východní Asie apod.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako země EU, okresy České republiky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, týmy NHL, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, státy usa, fyzikální jednotky, obecné zkratky, měny, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Internet, síť, volný čas a zábava

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií literatura, nemoce, jídlo, rostliny, příroda, český jazyk, psychologie, latina, software, ekonomie a ekonomika, účetnictví, filozofie, chemie, matematika, kultura, zkratky, počítače, bankovnictví, sport, fyzika, technika, stavebnictví, hardware, materiály atd.

Frky, vtipné texty, ftipy, vtipy, černý humor, vtípky

Chcete se pobavit? Frky, vtipné texty, ftipy, vtipy, černý humor, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipné hádanky, kameňáky, černý humor, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji apod.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - wallpapers na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. můžete využít v displej, mobilní telefon, notebook, tablet, počítač, phablet, smartphone, obrazovka počítače, mobil, ultrabook, monitor a pro operační systémy Windows Server 2012, OSX, Microsoft Windows 8, Windows 7, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, Java ME, Red Hat Linux, Windows 10, Lubuntu, Windows 95. Wallpapery na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, ptáci, oceán, moře, pláže, květiny, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, fantasy, sportovní wallpapery, motorky, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky. Dostupné velikosti jsou 360x720, 2560x1440, 1600x900, 1200x1920, 1920x1280, 1280x960, 393x786, 1600x2560, 1920x1440, Full HD 1080x1920, 1152x1920, 2560x1600, 1280x768, 1800x1440, 1152x768, 854x480 atd.

Klíčová slova: internetové stránky, Adventní magazín, Seznam zkratek a akronymů, Velikonoční blahopřání, sms texty ke stažení, V, Prapory českých měst, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Online virtual internet casinos, Kliparty pro Office, Online zeměpisné testy zdarma, Počítačové tapety pro Windows

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Střílečky, Závodní, Stolní hry a deskovky, Strategie, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Karetní, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Sportovní, Pro dívky a podobně.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Náš tip, volný čas a zábava

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, Nejhranější online testy a kvízy, Nejhranější hry online, zajímavosti, Seznam vlajek amerických států, Online hry zdarma, V, kuriozity, info, Super online flash hry, Hry pro dívky online, Nejhranější hry online, Přáníčko stavil se tu zajíček, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Sportovec: To vám takhle třicet minut v kuse dělám kliky a najednou mi u třetího rupne v rameni..

Hádají se dva teplouši. Po chvíli se jeden nasere a říká: „Tak víš co? Polib mi prdel!” Druhý se zamračí: „Ne, ne, ne, žádný usmiřování nebude!”

Pošta musela stáhnout z oběhu známky s tvářemi politiků. Ptáte se: "Z jakého důvodu?" - "Protože lidé nevěděli na kterou stranu maji plivnout!"

Další odkazy:

Texty a obrázky k Velikonocům
Obrázek darované vajíčko
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Online omalovánky
Tým NHL Ottawa Senators
Odkazy na partnerské weby
Obrázek oranžové vajíčko
Tipy na Partnerské weby
Kuře na klíček
Naše tipy na zajímavé stránky
Luis Alberto Suárez Díaz Uruguayli futbolcudur
Blahopřání velikonoční
Linky na partnerské weby
Obrázek fialová kraslice
Význam slova Popelec

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přání k jmeninám:

Přáníčko k jmeninám pro muže
Přání k svátku pro kamarádku
Přáníčka k svátku pro děti
Blahopřání k jmeninám podle jmen
Texty k svátku sms
Blahopřání k svátku podle jmen