Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kuba, Vánoční svícen, Adventní věnec, Bramborový salát, Dia, Milka, Vánoční hvězda, Vánoce, Sněhová vločka, Adventní kalendář, Alkoholový kalendář, Tiskárna, Smrk, Adventní neděle, K Tisku, Santa, Linecká kolečka, Štóla, Štědrý den, Skleněné ozdoby, Wallpaper, Kameňák, Ježíš Kristus, Vánoční filmy, Štěstí, Keramika, Ohňostroj, Patchwork, Advent, Santa Claus, Vánoční ubrusy apod.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Síť, technika, kultura, informace

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Klíčová slova: Vánoční magazín, V, Online web Hry zdarma bez registrace, Vlajky spojených států amerických, Manchester United F.C., Superhry a hry online zdarma, webovky, hyperlinky, Omalovánky - dinosauři, Stručný slovník pojmů a termínů, internetové stránky, zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Omalovánky, Hry s koňmi, Oblíkačky, Farmářské hry, Akční gamesky, online html5 hry, Adventury, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Náš tip, technika, kultura, informace

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Keywords:Vlajky zemí světa, doporučujeme, odkaz, Staré hry online, Five-card draw, Biografie slavných osobností, Online biografie, životopisy osobností, Onlinovky zdarma, Vše pro kolo, počítače, Seznam vlajek měst České republiky, V

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Vtipné texty, vtipy, vtípky, černý humor, fóry, ftipy

Chcete se uvolnit? Vtipné texty, vtipy, vtípky, černý humor, fóry, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O mužích, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O škole, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O ženách, O Windows, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích apod.

Motta, moudra, rčení, úsloví, moudrosti, výroky, myšlenky

Citáty slavných osobností, Motta, moudra, rčení, úsloví, moudrosti, výroky, myšlenky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o víře od různých známých osobností.

Moudrosti, hlášky, aforismy, rčení, bonmoty, moudra, úsloví

Slavné citáty, Moudrosti, hlášky, aforismy, rčení, bonmoty, moudra, úsloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o zlu od různých známých osobností.

Klíčová slova: volný čas, Online testy a kvízy zdarma, Prapory českých měst, Počítačové a deskové strategické válečné hry, Přehled zkratek a akronymů, Online zeměpisné testy zdarma, Hry pro kluky, Levné letenky, linky, Stručný encyklopedický slovník, PC pozadí pro Windows, Dopravní značky

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Akční hry, Postřehové, Logické, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sportovci a sportovkyně, herectví, herci a herečky, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, záliby a hobby, podnikání a podnikatelé, filozofie, psychologie, žurnalisté a novináři, politika, fikce a fantasy, politici, Spisovatelé a básníci, umělci a umění, křesťanství, přezdívky, státní správa, vlastnosti, poruchy, věda atd.

Informace, technika, kultura, informace

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, země Afriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, Antarktidy apod.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Tapeta, Písnička, Nový rok, Jídlo, Ježíšek, LED svíčky, Kuba, Vánoční světýlka, Kinder, Vídeňský punč, Kavkazská jedle, Vánoční filmy, Rostliny, Papírový vánoční stromek, Linecká kolečka, Jezulátko, Mrazík, Vánoční svícen, Štědrý večer, Brno, Tisk, Neviňátko, Osvětlení do oken, Jmenovky, Umělý vánoční stromek, Václavské náměstí, Dárky, Silvestr, Bramborový salát, Anglicky, Jingle Bells apod.

PC pozadí pro Windows - full HD pozadí na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste PC pozadí pro Windows. doporučujeme pro displej, PC, počítač, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, phablet, ultrabook, notebook, smartphone, mobil a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Java ME, Slackware, Mac, Windows 10, Windows 7, BlackBerry OS, OSX, Windows XP. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, letadla, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, zvířata, květiny, kytky, operační systémy, Windows, noční města, wallpapery, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, příroda, krajina, auta, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, rostliny, voda a bubliny. Zvolit si můžete rozměry 1440x900, hi res 2560x1920, 412x846, 1536x2048, 1280x768, 2560x1440, HD 1280x720, 1920x1440, 2160x3840, 375x812, 2560x2048, 1152x864, 1440x2560, 393x786, 1440x960, 1600x900 atd.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Nejhranější online testy a kvízy, Hry pro nejmenší online, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, webové stránky, Seznam zkratek a akronymů, cestování, Biografie slavných osobností, Obrázky na PC ke stažení, multimédia, info

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Klíčová slova: URL, zajímavosti, Prapory regionů a království, školství, Vlajky amerických států USA, Gratulace k jmeninám a k narozeninám, pro děti, tipy, výukové pomůcky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, pro dospělé, F, Texty k jmeninám pro cestovatele, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Právník: S pětatřicetiletým právníkem to najednou sekne a on se ocitne před nebeskou bránou. Udiveně kouká a začne naléhat na svatého Petra: "To přece není možné! Já přece ještě nemohu umřít, jsem zdravý a mladý, navíc jsem si ještě pořádně neužil svého bohatství a moci! To nemůže být pravda, to musí být nějaká chyba! Svatý Petře, podívejte se do té své knihy, určitě to je omyl!" Svatý Petr se podívá do knihy a povídá: "Ne ne, chyba musí být někde u vás dole. Podle vámi vykázaných odpracovaných a vyfakturovaných hodin vám musí být minimálně třiadevadesát."

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Proč mají gayové nejraději léto? Je barevné, módní a ostatní chlapi jsou v trenýrkách.

Další odkazy:

Přání, gratulace zadarmo ke stažení
Nej obrázky motorek na plochu
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázky k vytištění a vybarvení
Vlajka Ostrova Norfolk
Tipy na zajímavé weby
Americké státní vlajky
Odkazy na partnerské weby
Sexy Rose McGowan
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Flags of the world countries
Arsenal Football England
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky pro malé děti
Tapety na plochu stavby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčko k jmeninám:

Přání k svátku dětem
Texty k svátku pro kamarádku
Blahopřání k jmeninám pro muže
Přáníčka k svátku pro děti
Blahopřání k svátku podle jmen
Přáníčka k jmeninám, sms texty