Partnerské weby, počítače a internet

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Pozadí na plochu PC - pC tapety pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu PC. doporučujeme pro mobilní telefon, phablet, PC, tablet, notebook, mobil, monitor, počítač, ultrabook, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy OSX, SUSE Linux, Linux Fedora, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Mac, macOS, Linux Mint. Wallpapers na PC z kategorií nature - příroda, oceán, moře, pláže, fantasy, free wallpapers, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, fraktály, vesmír, kosmos, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, zvířata, sportovní wallpapery, ptáci. Dostupné rozměry širokoúhlé 1366x768, 800x600, 1600x2560, 2560x1440, 3200x1800, 640x480, 1280x960, 1080x1800, 1366x1024, 768x1024, 1440x2560, 1800x1440, 1280x1024, 1920x1440, Full HD 1080x1920, 4800x1200 atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

World wide web, internet, počítače a internet

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Klíčová slova: Adventní magazín, počítače, doporučujeme, internet, Biografie Zhang Ziyi, zadarmo, internetové stránky, Nejlepší školní testy a kvízy, Gwen Stefani, Hry pro kluky, zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Nejlepší hry pro dívky

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako dopravní prostředky, láska, hudba, ovoce, osobnosti a lidé, muži, věda, mapy, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, hmyz, nápoje, ženy a dívky, sport, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, náboženství, rostliny, halloween, symboly, smajlíci a emotikony, ptáci atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Informace, počítače a internet

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Keywords:volný čas, zdroje informací, Dopravní značky, Pozadí na plochu PC, Velikonoční wallpaper vejce, pro dospělé, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, linky, Profesionální klub ledního hokeje New York Islanders, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, A

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Internet, síť, počítače a internet

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vyzkoušejte nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, Vlajky spojených států amerických, info, Přáníčko Mám čest být vajíčko, pro děti, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Full HD tapety ke stažení, Blahopřání k MDŽ, Webové online hry zdarma, Wallpapers na PC ke stažení, Kliparty pro dokumenty, Státní prapory všech států

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, čím prohlížet, jak převést, čím zobrazit, jak spustit, v čem spustit, v čem upravit, jak otevřít, kterak editovat, jak vytvořit, jak přehrát soubory následujících typů: komprimace dat, internet a web, dokumenty, písma, fonty, šablony dokumentů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, systémové soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, koncovky souborů apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Bojové hry, Postřehové hry, Strategie, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Logické hry, Karetní hry, Adventury, Sportovní hry, Akční hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Hry pro kluky

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Logické hry, Střílečky, Strategie, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Karetní hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Animace, Relaxační hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Pro dívky a tak dále.

Síť, počítače a internet

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, v čem upravit, jak otevřít, v čem spustit, jak přehrát, čím prohlížet, jak konvertovat, čím zobrazit, jak spustit, kterak editovat, jak vytvořit soubory následujících typů: dokumenty, koncovky souborů, obrazy disků, písma, fonty, komprimace dat, šablony dokumentů, spustitelné soubory, video soubory, hudební audio soubory, internet a web, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Ftipy, fórky, fóry, vtipy, frky, vtípky

Chcete se pobavit? Ftipy, fórky, fóry, vtipy, frky, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o metanolu, murphyho zákony, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, F, F, Fotky Shakira, Nejhranější hry online, F, kuriozity, Obrázek Bruneta, humor, Vlajky zemí světa, Životopisy osobností

Bonmoty, aforismy, přísloví, moudra, moudrosti, úsloví, výroky

Citáty slavných osobností, Bonmoty, aforismy, přísloví, moudra, moudrosti, úsloví, výroky, . Mj. na webu naleznete citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o víře, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: příroda, náboženství a křesťanství, český jazyk, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, nápoje, software, lékařství a medicína, počítače, cestování, fyzika, sport, filozofie, matematika, účetnictví, jídlo, kultura, nástroje, věda, školství, rostliny, psychologie, různé, technika atd.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Náš tip, počítače a internet

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, odkazy, Stručný encyklopedický slovník, Online geografické testy zdarma bez registrace, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Cristiano Ronaldo, B, Slovník pojmů Co je to?, Hry pro kluky, zeměpis, zajímavosti, Vlajky amerických států USA, Velikonoční výzdoba jako wallpaper na pozadí monitoru, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Chuck Norris a kobra: Chucka Norrise jednou kousla kobra. Po osmi hodinách krutých bolestí chcípla.

Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Další odkazy:

Sexy Kelly Clarkson
Úspory a spoření
Tipy na Partnerské weby
Velikonoční obrázkové přáníčko zdarma ke stažení
Velikonoční tapeta na plochu s motivem kraslice
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Velikonoční kliparty zdarma
Linky na partnerské weby
Libro de colorear
Doporučené odkazy
Oslava narozenin a jmenin
Přání k jmeninám, sms ke svátku
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Stavil se tu zajíček!
Tým NHL Colorado Avalanche

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Gratulace k jmeninám:

Texty k svátku sms
Blahopřání k jmeninám dětem
Přáníčka k svátku, sms texty
Texty k jmeninám pro kamarádku
Přáníčka k jmeninám pro ženu
Přání k jmeninám podle jmen